Гідравлічні Баки бічні, закабиные та комплектуючі до них.
Гідравлічні Баки бічні, закабиные та комплектуючі до них.
Масляні баки встановлюються в гідравлічних системах, для розміщення необхідного обсягу гідравлічного масла. Корпусу баків виготовляють з тонколистової сталі або алюмінієвого листа. Стінки бака бувають з додатковими вигинами –ребрами жорсткості, і без них.
На баках різних конфігурацій можуть бути встановлені наступні компоненти:
· Заливна горловина, з сіточкою оберігає попадання всередину бака великих сторонніх частинок.
· Покажчик рівня масла (вічко з оргскла)
· Плита для монтажу гідравлічного клапана, розподільника.
· Зливний фільтр (обратки).
· Сапун масляного бака. Який дозволяє безперешкодно проникати повітрю в бак і назад. Забезпечений повітряним фільтром. Тим самим не дає стінок бака деформуватися при швидкому наповненні або витоку масла з бака.
· Градусник-рівень –необхідний для контролю температури та рівня масла в масляній системі.
Що потрібно врахувати при підборі бака для вашої системи!!!
Ємність масляного бака повинна бути такою, щоб під час роботи вся система і присутні гідроциліндри були повністю заповнені маслом (розкладені) і в баку залишалося масла мінімум 20% від всієї ємності бака. При цьому забірний отвір в нижній частині бака було занурене в масло, не даючи можливість потрапити повітрю в забірну магістраль. При попаданні повітря в забірну магістраль є ризик пошкодити масляний насос. Відбудеться недолік попадання масла в насос, так-як повітря легше ніж масло його буде простіше затягнути в порожнину насоса, що призведе до згорання насоса. При порційному попаданні повітря в забірну магістраль - будуть гідроудари, які призведуть до виходу з ладу поршнів або кілець насоса.
Так-же в деяких гідравлічних системах необхідні баки з великою ємністю, для охолодження масла. Масло в даній системі є охолоджувачем.
Максимальна кількість олії (рівень) повинен бути таким, щоб в баку залишалося 10% повітряного простору для розширення масла при температурному перепаді середовища і самого масла.
Фільтрація масла може бути встановлена в бак у зливної частини. Якщо її немає або немає посадкового місця під фільтр в баку, фільтр можна встановити окремо від бака. Рекомендується проводити заміну фільтруючого елемента раз на рік або раз в пів року, залежить від середовища та умов в яких працює техніка.
Бак можна встановити на будь-яку мобільну техніку: самоскиди, маніпулятори, газовози, бензовози, борошновози, вишки, трактора і т. д., так і стаціонарно.
Купи масляний бак в Дніпропетровську! Ціна приємно здивує!
Гарантія якості.
Доставка по Україні!